KONST / Litografier / Färglitografi 16448157
nr 1644 8157
Nalle Werner
(1913-1991), Sverige
Signerad, numrerad 4/9, "Handen". Färglitografi, bildmått: 61x80 cm, yttermått inklusive ram: 72x92 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:17:41
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Nalle Werner
Läs mer om Nalle Werner